İstanbul Geneline ilaçlama çok hızlı gidiyor | Bursa Böcek İlaçlama %100 Garantili Haşere İlaçlama

İstanbul Geneline ilaçlama çok hızlı gidiyor

Yaz mevsiminin gelmesiyle Üsküdar Belediyesinin ilaçlama arabaları sokaklara çıktı. Dışarıda olağan üzeri böcekler ve sinekler yüzünden halkımız sokaklarda, çoçuk parklarında ve piknik alanlarında rahatsız olmaktadırlar. Bu yüzünüden dumanlı ilaçlama sokaklarda yapılmaktadır. Bu dumanlı ilacın etki etmesi için akşam saatlerinde yapıldığı için camlarımız açık olduğunda dışarıda ki dumanlı ilaçlamadan kaçan çeşitli haşereler evlerimize girmektedirler.

Bir bakımdan sokakları temizlemek ile iyi yaparken diğer bakımdan evlerimize böcekler girmektedirler. Bu nedenle bu mevsimlerde ilaçlamanın yapma mevsimleridir. Balkonlarımıza kuşlar yuva yaptıklarında milyonlarca kuş piresini taşımaktadırlar. Kuşlar yuva yaptığınızda camlarınızın kenarlarına veya balkonunuza hiçbir müdahale etmemeniz gerekmektedir ve sadece kuşu bulunduğu yerden çıkartmanız veya kovalamanız gerekmektedir.

Kuşu yerinden çıkarttıktan sonra, Üsküdar böcek ilaçlamayı arayarak ilk genel kapsamlı böcek temizleme ilacıyla evin veye ofisin herbir yanını ilaçlayarak özellikle kuşun yuva yaptığı yeri detaylı şekilde ilaçlayarak belli bir süre evi sıvı şekilde temizlemeniz ve yerleri silmemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bunları yaparsanız kullandığımız ilaç hiçbir işe yaramayıp böcekler zamandan kazanarak yumurtlama yapma riski olmaktadır. Yani bu demek oluyor ki bir pire yumurtlama yaptığı zaman binlerce yavru çıkartabiliyor ve kısa bir süre ilaç yumurtlara işlememektedir.

Böcekleme şirketleri müdahelede bulunsalar bile biraz zaman alacaktır.Böcek ilaçlama yaparken kokusuz ürün kullanmakta fayda vardır. Ancak ilaçlanacak ev ve iş yerleri belli bir süre boş ise dumanlı ve kokulu ilaçlamanın hiçbir zararı yoktur sadece ilaçlamayı gerçekleştiren arkadaşımız tedbirini almak zorundadır. Kokulu ilaçlama yapıldıktan sonra o yere belli bir süre girilmeyip kapalı kalmasında kesinlikle fayda vardır ve belli bir süre sonra tekrardan havalandırılacaktır.

Kokulu ilaçlama yapılırken dışarıda bulunan tabak, çanak gibi şeylerin kesinlikle yıkanmadan hijjen yapılmadan kullanılmaması öneriliyordur. Ayriyetten ağzı açık olan gıdaların kesinlikle yenilmeyeceğine hem böcek ilaçlama şirketleri, hemde Sağlık bakanlığı tarafından kesin zararlı olduğu söylenmektedir.http://www.bocekilaclamauskudar.com/ siteden destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcekler Artık Ortak Kullanım Alanlarımızda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul böcek ilaçlama çınar böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama