Jel İlaçlama | Bursa Böcek İlaçlama %100 Garantili Haşere İlaçlama

Jel İlaçlama

Jel İlaçlama genelde gıda sektörlerinde kullanılan bir uygulama ve tamamen insan saglıgına zararsızdır. Sağlık Bakanlığının Gıda sektörleri için uygun gördüğü yontem budur. Evlerde ise sıvı ilaçlamanın yanı sıra uygulanan jel yontemi etkiyi arttırdığından oldukça tercih gören bi uygulama. Genellikler priz üstlerine ve ekibin uygun gordugu belli noktalara toplu iğne başı buyuklüğünde sıkılarak uygulanır ve uzun sure etkisini sürdürmektedir. Jel İlaçlama sırasında evinizi terk etmenize sebep olucak bi uygulama yoktur ekibimiz uygulamaları yaparken rahatlıkla ev içinde bulunabılırsiniz. Herhangi bi koku olmadıgından solunum yoluyla sizi rahatsız etmıycektir böcekleri sindirim sistemi üzerinden çökerten bi uygulumadır. Kullanılan jel ilaç bayer ürünü olmakla birlikle birinci sınıf kaliteye sahiptir ve kesin çözüm olarak bakılır işlem süresi en fazla 10 dakıka kadar sürmektedir. 

Jel İlaçlama zahmetsiz ve müşteri memnuniyeti üst sevıyede olan bu ürün ile uygulama yapıldıgında sonucu kısa sürede gözle görebilirsiniz bu işlem sizi memnun etmediği taktirde yada sorunu çözmediyse uzmanlarımız size aynı hizmeti ücretsiz sunucaktır işe yaramadıgını dusunurseniz farklı bi yöntem hakkında sizi bilgilendirip uygun gorursenız onu uygulucaktır. Evde çocuk varsa yada evcil hayvan besliyorsanız kedi, köpek ,kuş bunlarda kesınlıkle bu jel uygulamadan etkılenmicektir. Sıvı ile Jel İlaçlama birlikte yapıldığı taktirde evcil hayvanlarınız yine etkilenmicektir ama şöyle bir fark varki sıvı ilaç kuruyana kadar evcil hayvanınız ve küçük çocugunuzun tehlikeye girmemesi adına bir süre ilaçtan uzak tutmal gerekir hayvanınızın varda kafeste olması çoçuğunuzunda göz önünde olmasına dikkat edin. 

Jel İlaçlama yöntemi firmamızın kesin çözüm için en uygun gördüğü yöntemlerden biridir alanı buyuk olan müsterilirimize ise sıvı ile birlikte uygulama yontemini tavsiye ediyoruz. Sorununuz kısa sürede çözmemiz adına gelen ekibimizin tavsiyelerine kesinliklr uymalısınız aksi taktirde sorun çözülmediği gibi ekstra masraflar yapmanıza sebep olacaktır. Uygulama Jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama ile birlikte en fazla 20 dakıka kadar sürmektedir işlemin kısa sürmesi etkisiz uygulama yapıldıgı anlamına gelmez  bu konuda müşteriler kısa sürdü gibi şikayetler göstermekte oldugundan bu konuda içiniz rahat etsin bi sorun yok bu işlemi uzun surede yapanlar kesınlıkle göz boyamak adına yapıyorlardır. Aksi taktirde işlemler garantili oldugundan yanlıs uygulama sonuc vermedığinde ücretsiz yapılacaktır bu sebeple bu bızım içinde iş gücü kaybı olacagında son derece titiz davranarak uygulanıyor ilaçlama. Jel İlaçlama kesinlikle kesin çözüm getiren bir uygulamadır.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul böcek ilaçlama çınar böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama