Site ve apartman ilaçlama – Bursa Böcek İlaçlama %100 Garantili Haşere İlaçlama

Site ve apartman ilaçlama

Site ve aparmanlar ortak yaşam alanları oldukları için sürekli temiz ve hijyenik tutlması gereken alanlardır. Ev ve evdeki her bireyin geçiş güzergahı olan bu alanlar ailenin sağlığı ve binadaki tüm bireylerin sağlığı için son derece önemlidir. Her yerinin temiz ve düzenli olmasının yanında bu alanların düzenli olarak temiz ve düzenli ve belli zaman dilimlerinde ilaçlanması gerekmektedir. Bunun yanında site ve apartmanların hem dış hem iç alanların haşerelere, zararlılara ve kemirgenlere karşı düzenli olarak ilaçlanması gereklidir. Site ve apartmanların çatı katı, bahçe, merdiven boşluğu, bodrum katı ve benzeri ortak kullanım alanları haşere ve zararlıların yanında kemirgenler bakımından sürekli olarak korunmalıdır. Bu ortak alanlarda daha çok hamam böceği, pire, kaliröfer böceği ve fare gibi zararlılar görülmektedir. Binanın temiz ve bakımlı olmasının yanında düzenli ilaçlama ile bu zararlıların istilasına karşı koruma sağlanmalıdır.Site ve apartman ilaçlama yöntemi,Site ve apartman ilaçlama yöntemi,Site ve apartman ilaçlama yöntemi..İlaçlama esnasında mekanınızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka resmi olmasına dikkat ediniz. İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmayan firmalar resmi değildir. Kullandıkları ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL KÖKENLİ ilaçlardır.

Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri, tahta kuruları, pire,bit,örümcek,sıçanlar,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.
Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları tercih ederler. Apartman ve sitelerin çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları, havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir.Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır.Örneğin;fare,akrep,pire,sinek,sivri sinek,karınca,tahta kurusu,örümcek, tarla faresi,lağım faresi.ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.(Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülüler.)Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar.(böcekler ve Fareler için bilgi Zaralılar bölümündedir.)

Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul böcek ilaçlama çınar böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama